Objednávka Respect Partners- následné vzdělávání – pojištění dle ZDPZ

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svou objednávku


1. Údaje o objednateli

V nabídce, kterou vidíte níže jsme pro Vás připravili jednoduchý způsob splnění požadavku 15 hodin následného vzdělávání


Označte absolvovaný typ odborné zkoušky a my se o ostatní postaráme!


Zvýhodněná cena 390 Kč za 15 hodin následného vzdělávání dle ZDPZ pro Respect Partners

Časová dotace každého jednoho kurzu jsou 3 hodiny studia, absolvováním 5 kurzů splníte požadavek na 15 hodin následného vzdělávání dle ZDPZ.


V případě, že si chcete nakombinovat následné vzdělávání dle svých preferencí, pak níže prosím označte Vámi vybraný kurz (kurzy):


Pokyny a pravidla pro oblast programů následného vzdělávání (plné znění na www.ccva.cz)

  1. Po vyplnění údajů na zvláštním formuláři je vygenerován uživateli přístup do systému e-learningu eCCVA a zaslána faktura za objednané kurzy.
  2. Poté jsou uživateli v systému eCCVA přiděleny ke studiu zvolené kurzy a test ověření získaných znalostí. Po absolvování kurzů a testů je systém zkontrolován a po splnění všech podmínek uživateli vystaveno Osvědčení o absolvování následného vzdělávání dle ZDPZ.
  • Uživatelský přístup v rámci této akce je jedinečný a nepřenositelný a může jen využívat pouze registrovaný uživatel. Jakékoli kopírování a šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno a bude postihováno dle příslušných legislativních norem.
  • Je výslovně zakázáno udělený uživatelský přístup poskytovat dalším osobám, v případě zjištění takového jednání je uživateli uživatelský přístup odebrán bez náhrady.