Kdo jsme

Společnost Česká certifikační a vzdělávací agentura s.r.o., CCVA.CZ byla založena v roce 2018 a již od počátku nabízí svým zákazníkům služby v oblasti certifikací a vzdělávání pracovníků v pojišťovnictví. CCVA.CZ se soustředí především na kvalitu a detail za použití nejnovějších technologií a se zajištěním vysoké kvality služeb. Firma sídlí v Praze a zaměstnává profesionály v oblasti pojišťovnictví a vzdělávání.

Dne 11. července 2019 je společnost Česká certifikační a vzdělávací agentura s.r.o. zapsaná do registru ČNB podle § 40 a násl. Zákona o distribuci pojištění a zajištění jako akreditovaná osoba.

Odborný garant: Ing. Michael Moravec

Kontaktní email: michael.moravec@ccva.cz

V pojišťovnictví působí již od roku 1999. V minulosti prošel mnoha obchodními a manažerskými pozicemi ve společnostech Česká pojišťovna, Allianz pojišťovna a v ČSOB skupině. Má zkušenosti s problematikou neživotního pojištění a pojištěním velkých rizik jak z pohledu pojišťovacího makléře, tak i z pohledu underwritera. Ve společnosti CCVA je garantem pro pořádání odborných zkoušek a pro oblast následného vzdělávání.